RENT DESIGN

RENT DESIGN

Rent Design zajmuje się wynajmem nowoczesnych mebli na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak konferencje, targi, imprezy firmowe i prywatne, uroczyste gale, eventy medialne, pokazy mody, sesje zdjęciowe, śluby, wesela i wiele innych.

Szeroką gamę oferowanych przez Rent Design produktów charakteryzuje wzornictwo na światowym poziomie i design trafiający w najwybredniejsze gusta. Ponadto wyjątkowo duża, w porównaniu do konkurencji, ilość dostępnych mebli pozwala uświetnić wydarzenia organizowane nawet dla ponad 1000 gości.

Jako polska firma, Rent Design nie zapomina o swoich korzeniach. W ramach polityki propagowania polskiego wzornictwa, jako pierwsza i jedyna w Polsce wprowadziła do swojej oferty reaktywowany po ponad pół wieku, przez firmę VZÓR, fotel RM58 projektu Romana Modzelewskiego.

Oprócz mebli, Rent Design posiada w swojej ofercie szeroki asortyment oryginalnych
i nietuzinkowych artykułów dekoracyjnych, które pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat niemal każdego rodzaju wydarzenia.

W skład kolekcji firmy wchodzi również specjalna linia produktów podświetlanych. Dzięki możliwości obrandowania oraz podświetlenia na jeden z kilkunastu dostępnych kolorów, na życzenie klienta meble mogą być w pełni spójne z identyfikacją wizualną firmy czy danego wydarzenia.

Produkty Rent Design cieszą się dużą popularnością wśród polskich klientów ale coraz częściej sięgają po nie także odbiorcy z innych, europejskich krajów. Firma zapewnia swoim klientom transport w wybrane miejsce, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich swoich produktów.

Pełna oferta oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie: www.rentdesign.pl

Recent Posts

Leave a Comment