Przez cały lipiec bilety na konferencję Event-Biznes w niższej cenie

EB_lato_1000x200

Rejestracja na drugą edycję konferencji Event-Biznes – pierwszego w Polsce branżowego wydarzenia poświęconego w całości tematyce event marketingu, już trwa. Przez cały lipiec bilety, które dostępne są na stronie www.eventbiznes.pl, można kupić w niższej cenie – 395 zł netto. Konferencja odbędzie się 27 października 2015 roku w EXPO XXI Warszawa. Organizatorem jest Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE).

Podczas drugiej edycji konferencji Event-Biznes uczestnicy wezmą udział w czterech blokach tematycznych, zatytułowanych kolejno: 1. Zaangażowanie, emocje, doświadczenie; 2. Skuteczność, mierzalność, budowanie zasięgu; 3. Event jako skuteczne narzędzie – case study; 4. Inspiracje, przyszłość, nowe technologie.

W ramach każdego z bloków, uczestnicy konferencji otrzymają kompendium wiedzy dotyczącej skutecznego projektowania i realizacji eventów, ukierunkowanych na efektywność, budowanie zaangażowania oraz osiąganie marketingowych i biznesowych celów. Dowiedzą się także jak mierzyć ich skuteczność oraz gdzie szukać inspiracji i jak wykorzystywać nowe technologie. Eksperci, w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, zaprezentują nie tylko teoretyczne rozwiązania, ale podzielą się również cennymi studiami przypadków i wzorcowymi realizacjami.

Wśród pierwszych, ujawnionych przez Radę Programową konferencji Event-Biznes prelegentów, znaleźli się: Paweł Tkaczyk – specjalista w zakresie marketingu i sprzedaży, a w szczególności storytellingu, Rafał Ohme – profesor nadzwyczajny psychologii, Artur Łobanowski – ekspert w zakresie sponsoringu oraz Colja M. Dams – ekspert w obszarze eventów i Live-Marketingu. Kolejni prelegenci konferencji będą stopniowo ujawniani w najbliższych tygodniach.

Konferencja Event-Biznes poświęcona jest w pełni tematyce eventu, jako jednemu z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, pozwalających dotrzeć bezpośrednio do grup docelowych realizowanych projektów i z powodzeniem osiągać cele biznesowe. Tegoroczna edycja konferencji adresowana jest do kadry menedżerskiej reprezentującej działy marketingu, PR, HR i zakupów firm każdej wielkości, a także przedstawicieli polskiego rynku eventowego.

Konferencja odbędzie się 27 października 2015 r. w EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego. Bilety na konferencję w cenie 395 zł netto dostępne będą przez cały lipiec br. na stronie: www.eventbiznes.pl.

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Branży Eventowej. Wśród patronów medialnych znaleźli się – MICE Poland, Eventmapa.pl, strefaMICE.pl oraz Konferencje.pl. Partnerami wydarzenia są: EXPO XXI Warszawa, Triangoo, Brill AV Media, Aram, LexCare, Evenea, Conventica oraz Mea Group. Partnerami merytorycznymi konferencji są: Meetingplanner.pl oraz firmy FEELDOTHINK Rafał Ohme i NEUROHM, która jako firma badawcza i konsultingowa wykorzystując neuro metody wspiera swoich klientów na etapie budowania strategii oraz jej wdrażania.

Więcej informacji na temat konferencji można uzyskać na stronie: www.eventbiznes.pl.

Recent Posts

Leave a Comment