POWER

Power to mieszanka energii, chęci działania i entuzjazmu z fachową wiedzą, doskonałą organizacją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki połączeniu kreatywności z umiejętnością szczegółowego planowania wydarzeń i wyjazdów dla firm jesteśmy dla naszych Klientów wiarygodnym i sprawdzonym partnerem oraz zdobyliśmy zaufanie wielu firm, które regularnie korzystają z naszych usług.

Agencja POWER to profesjonalny organizator wydarzeń i wyjazdów dla firm i instytucji.

Jesteśmy laureatem nagród: Tygrysy Biznesu, Procon Awards, Solidna Firma, Platynowy Certyfikat Polish Product, Firma Roku,  MP Power Awards, medalu Meeting Planner w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku, Polskiego Internetu w kategorii “Rozrywka i Rekreacja”.

Początki Agencji sięgają 1997 roku, kiedy rozpoczęliśmy organizację wyjazdów narciarskich. Stopniowo poszerzaliśmy swoją ofertę, aż w końcu staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji w Polsce. Nieustannie się rozwijamy, a z każdym dniem zdobywamy nowe doświadczenia.

Power Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa mazowieckiego nr 1279.

Wszyscy nasi pracownicy to entuzjaści sportu, którzy spędzają czas aktywnie. W naszym szeregach znajdują się miłośnicy m.in. koszykówki, hokeja, nurkowania, jazdy na nartach i snowboardzie, kitesurfingu, żeglarstwa, kajakarstwa, trekkingu, tańca, piłki nożnej, joggingu, raftingu i squasha.

Należymy do: SBE, SOIT, SITE, SKKP

Zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdów z POWEREM!

POWER SP. Z O.O.

ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa, Polska

telefon: +48 22 224 59 83
e-mail: power@agencjapower.pl
strona: www.agencjapower.pl

www.powersport.pl
www.dmcwarsawpoland.com

078 okragle

Olga Krzemińska-Zasadzka
Managing Director

komórka: +48 500 129 444
e-mail: ola@agencjapower.pl

Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director Agencji eventowej Power /także marek PowerSport i DMC Warsaw Poland/, vice-prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, a także Society for Incentive Travel Excellence. W tym roku członek jury w prestiżowym konkursie Eventex Awards. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (studia licencjackie z finansów i bankowości) i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (studia magisterskie z finansów i rachunkowości).

Łączy w sobie ciekawość podróżnika oraz odwagę, pasję i wytrwałość sportowca, dzięki czemu doskonale odnajduje się w jednej z najbardziej stresujących branż na świecie. Od 1997 organizuje wyjazdy oraz zarządza stworzoną przez siebie agencją POWER /EVENT, INCENTIVE, CONFERENCE, SPORT/ zdobywając z roku na rok coraz większy udział w polskim rynku. Wierzy, że ciężką pracą można przenosić góry. Pomimo wielu trudów, nieprzespanych nocy i wymagających Klientów nie zamieniłaby swojej pracy na żadną inną.  Pasjonatka podróży i sportu w każdym wydaniu – począwszy od nart, snowboardu, rowerów i kite’ów, na nurkowaniu i squash-u kończąc (była wicemistrzynią Polski w squash-u). Gromadzi inspirujące i motywujące cytaty, by zawsze mieć ten potrzebny pod ręką. „Żyj, jakbyś miał umrzeć jutro. Marz, jakbyś miał żyć wiecznie” – to jej ulubiony.

 

 

Recent Posts

Leave a Comment