Power Events

PowerEvents to tylko i aż agencja eventowa. Ich trzema podstawowymi wartościami są Doświadczenie, Jakość oraz Detal. Na przestrzeni kilkunastu lat działalności zrealizowali ponad 800 wydarzeń. Ich konikiem są duże produkcje, gdzie mogą przygotować unikalne i dedykowane rozwiązania, zarówno w kwestii scenografii jak i całej koncepcji. Scena w kształcie drogi, impreza tematyczna pt. podziemny krąg czy zaproszenie wokalistów soulowych z Wielkiej Brytanii, którzy uczyli uczestników imprezy śpiewać gospel, to tylko mały wycinek z ich codzienności.

Idealnym dla nich modelem pracy z Klientem jest obustronna współpraca. Słuchają potrzeb a następnie dobierają odpowiednie narzędzia do osiągniecia tego efektu. Każdy projekt traktują indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem, bez względu czy jest to wydarzenie dla 50 czy 5 000 osób. Dzięki temu osiągają wyjątkowe wyniki w ilości nowych Klientów z jakimi nawiązująwspółpracę. W 2017 roku było ich aż 25 a w 2018 tylko lub aż 22.

Do kluczowych wydarzeń jakie posiadają w portfolio należą z pewnością: impreza plenerowa na 25 000 uczestników, organizacja konferencji ekonomicznej EuroFi, podczas prezydencji Polski w UE, otwarcie nowych fabryk i spotkanie Klientów z całego świata dla LG, prezentacja zawodników i otwarcie centrum logistycznego CCC Sprandi Polkowice.
Do grona stałych Klientów zaliczają takie marki jak: Skanska, KGHM, 3M, Electrolux, UTC Aerospace, Grupa Azoty, Grupa ATM.

Ich nadrzędnymi celami jest gwarancja bezpieczeństwa i spokoju, którą chcą zapewnić każdej firmie i osobie powierzającej im swoje wydarzenie. Organizacja eventu to bardzo duża dawka emocji jakie pojawiają się po obu stronach i bardzo ważne jest, żeby była to dawka tylko tych pozytywnych. Udaje im się to osiągnąć dzięki współpracy jedynie ze sprawdzonymi podwykonawcami, specjalizującymi się w swojej dziedzinie.

Recent Posts