• ORGANIZATOR:Agencja Power
  • WYDARZENIE:Wojskowa Gra terenowa
  • LOKALIZACJA:okolice Łodzi
  • DATA:czerwiec 2015
  • KLIENT:TV TOYA

Agencja Power zorganizowała wydarzenie dla kilkudziesięciu wyróżnionych Pracowników TV TOYA. Wszyscy, którzy wzięli udział w wydarzeniu wykazali się doskonałymi wynikami sprzedaży.

Impreza miała charakter gry terenowej o wojskowym zabarwieniu, dosłownie! Wszyscy otrzymali na czas realizacji stroje wojskowe. W przygotowanych dziesięciu punktach kontrolnych na Uczestników czekały m.in. takie atrakcje jak: ćwiczenia sprawnościowe o różnym stopniu trudności oparte na filozofii szkoleniowej armii USA, strzelnica z trzema różnymi rodzajami broni, off road, pozorowana akcja pierwszej pomocy, zadania logiczne. Nie bez znaczenia była ważna strategia jaką obierały poszczególne zespoły. Gra terenowa została przygotowana w oparciu o obowiązujące przepisy zachowania bezpieczeństwa w lesie.

Tuż po wręczeniu nagród nie zabrakło doskonałej muzyki i świetnej zabawy. Ognisko płonęło do wczesnych godzin porannych. Za przebieg realizacji odpowiedzialna była Olga Pietrzak.

Więcej o wydarzeniu na: https://www.agencjapower.pl/pl/aktualnosci-agencja-evenotowa-incentive-travel-power/agencja-power-ponownie-dla-tv-toya.html

Most Recent Projects