Polski Bon Targowy i Polski Bon Eventowy

W ostatnich miesiącach Warszawska Organizacja Turystyczna, Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Krajowa Izba Targowa i Ptak Warsaw Expo prowadziły wspólnie intensywne prace nad przygotowaniem projektów nowych programów wsparcia dla branży targowej i eventowej. W efekcie tych prac powstały dwa projekty: Polski Bon Targowy i Polski Bon Eventowy, z zapisami których można się zapoznać w materiałach w załączniku.

22 kwietnia 2021 wzięliśmy wspólnie udział w osobistym spotkaniu z Ministrem Andrzejem Gutem-Mostowym, który pozytywnie odniósł się do idei wprowadzenia takich programów i konstruktywnie omówił z nami ich szczegóły merytoryczne.

Liczymy, że realistyczne i pragmatyczne założenia zaproponowanych projektów spotkają się z akceptacją Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, a polski świat biznesu i gospodarki, który korzysta z narzędzi targowych i eventowych oraz sama branża spotkań będą mogły już wkrótce stać się bezpośrednimi i pośrednimi beneficjentami tych programów.

Polski Bon Targowy – propozycja projektu

Polski Bon Eventowy – propozycja projektu

Recent Posts