Podsumowanie Targów Event 2012

Przeczytajcie relację z tegorocznych Targów Event 2012. Udostępniamy także link do nagrań video z konferencji “Event = Kasa” (opcja płatna).

Targi Event 2012 zakończone na plus

(informacja prasowa)

Ponad 3100 osób odwiedziło warszawskie Centrum MT Polska w dniach 3-4 października, gdzie odbywały się Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2012. Przez dwa dni przedstawiciele branży eventowej zapoznawali się tutaj z szeroką ofertą 85 firm, które na stoiskach prezentowały najnowsze produkty i usługi dla różnorodnych eventów. Targi Event dostarczyły wielu interesujących informacji odnośnie rynku eventowego. Na miejscu zorganizowane zostały bowiem merytoryczne spotkania i konferencje poświęcone bieżącym problemom w świecie eventów. Z kolei liczne atrakcje zaplanowane na dwa dni targów stanowiły źródło pomysłów na ciekawą oprawę artystyczną wydarzeń i nadały rozrywkowego tonu całej imprezie. Zwiedzający mogli zmierzyć się w turnieju Rummikuba ze znanym aktorem Robertem Moskwą, zagrać w wirtualnej strefie gier Budda Play, a także obejrzeć różnorodne popisy taneczne, wokalne czy akrobatyczne. W tym roku po raz pierwszy zorganizowany został też konkurs, w którym wyłoniona została maskotka promująca Targi Event.

– Przez dwa dni wydarzenia przez nasze centrum przewinęło się wielu przedstawicieli branży eventowej. Na miejscu mogli nie tylko poznać pełną ofertę produktów i usług dostępnych na rynku, ale też zdobyć kontakty do wielu firm, by w przyszłości skorzystać z profesjonalnego wsparcia przy organizacji różnorodnych wydarzeń. Czwartą edycję Targów Event oceniamy więc zdecydowanie na plus. Tym bardziej, że zebraliśmy wiele pozytywnych opinii na temat imprezy. Dziękujemy naszym wystawcom za ciepłe słowa, które spłynęły do nas po zakończeniu wydarzenia. To, że doceniają współpracę z nami i czerpią korzyści z możliwości, jakie stwarzają Targi Event sprawia, że praca włożona w ich przygotowanie przynosi jeszcze więcej satysfakcji – przyznaje Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora Targów Event.

Wiedza i rozrywka

IV edycji Targów Event 2012 towarzyszył obszerny program wydarzeń towarzyszących, na który składały się zarówno szkolenia, jak i wydarzenia rozrywkowe. Stowarzyszenie Branży Eventowej zorganizowało konferencję „Event = kasa. Czyli o pieniądzach w eventach” złożoną z debaty i pięciu prelekcji prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów. Spotkanie dotyczyło możliwości poprawy współpracy pomiędzy usługodawcami i zleceniodawcami oraz kwestii osiągnięcia realnych zysków w branży eventowej. Wzięło w nim udział 40 osób. Słuchacze aktywnie uczestniczyli w dyskusji po prelekcjach i podawali różnorodne przykłady z Polski. Największe zainteresowanie wzbudził panel dotyczący zwrotu z inwestycji oraz debata na temat przyszłości branży eventowej. Ciekawym doświadczeniem było również połączenie live z norweskim ekspertem. Wszystkie prelekcje podczas konferencji SBE były transmitowane on-line, z czego skorzystali przede wszystkim przedstawiciele hoteli oraz agencji eventowych. Nagrane materiały będzie można też pobrać ze strony www.sbe.org.pl – http://sbe.org.pl/do-pobrania

Dziękujemy Partnerom konferencji SBE za pomoc w realizacji wydarzenia :

Recent Posts

Leave a Comment