PATRONAT SBE: Seminarium Ivana Misnera

SBE objeło patronat społecznościowy nad konferencją z udziałem dr Ivana Misnera – założyciela BNI. Zapraszamy 5 kwietnia na seminarium pt. “Uprawiaj networking jak profesjonalista”, SGH, al. Niepodległości 162, Warszawa.

Ivan Misner jest jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie rekomendacji biznesowych. Prestiżowy magazyn Entrepreneur nadał mu przydomek „guru networkingu”, a stacja CNN ochrzciła go „ojcem nowoczesnego networkingu”. Jest autorem bestsellerów rankingu New York Timesa. Napisał kilkanaście książek, w tym najnowszy numer 1 za oceanem – “Business Networking and Sex (not what you think)”.
W Polsce przedstawi swoje spojrzenie i opinie na temat na biznesu rekomendacji podczas seminarium “Uprawiaj networking jak profesjonalista”. Zdaniem doktora Misnera „marketing referencyjny jest najlepiej znanym na świecie sekretem marketingowym”. Tajniki tego sekretu oraz swojego sukcesu guru networkingu przedstawi już 5 kwietnia w Warszawie.

Założyciel BNI podzieli się swoją wiedzą na temat technik rekomendacji, opowie jak rozwijać swoją działalność poprzez referencje, w jaki sposób pozyskiwać kontakty oraz jak śledzić efektywność rekomendacji. Dr Misner przekaże także wskazówki budowania długoterminowych relacji biznesowych opartych na zaufaniu.

Założona przez Ivana Misnera w 1985r. organizacja Business Network International to największa na świecie profesjonalna organizacja rekomendacji biznesowych. Obecnie liczy ponad 6,200 grup na całym świecie. Tylko w 2011 roku, członkowie BNI wygenerowali 6,9 milionów rekomendacji, które przyniosły im biznesy o wartości blisko 3,1 miliardów dolarów. Jest przykładem działającej synergii, a jej misją – pomoc jej członkom w rozwoju ich firm prz.ez profesjonalny program marketingu szeptanego. U podstaw marketingu referencyjnego propagowanego przez BNI leży koncepcja dawania korzyści innym. Idea givers gain (czyli „dający wygrywa”) jest absolutnie kluczowa dla wszystkich członków organizacji.
PROGRAM SEMINARIUM

8.00-9.30 – Networking, prezentacje Sponsorów, stoiska wystawców
9.30-9.55 – Ryszard Chmura prezes Promoagency “Alianse strategiczne w networkingu”
9.55-10.20 – Artur Sójka Dyr. BNI Warszawa “Kroki skutecznych rekomendacji”
10.20-10.40 – przerwa
10.40-11.40 – wykład dr I.Misnera – (tłumaczonie symultaniczne)
11.40-12.10 – sesja pytań do dr I.Misnera
12.10-13.10 – podpisywanie książek, lunch,
13.10-13.30 – Grzegorz Turniak założyciel BNI Polska “Jak przełamywać lody na eventach biznesowych”

Koszt udziału dla członków BNI i SBE: 150 zł + VAT (do 20 marca); 200 zł + VAT
Koszt udziału dla pozostałych uczestników: 200 zł + VAT (do 20 marca); 250 zł + VAT
WIĘCEJ INFORMACJI O SEMINARIUM ORAZ REJESTRACJA >>>
Wydarzenie na facebooku >>>

ivanmisner

Recent Posts

Leave a Comment