PATRONAT SBE: Relacja – Catering Show 2012

Pierwsza próba już za nami?..!!! 24 lutego w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbył się CATERING SHOW 2012. Pierwszy test przed czerwcowymi Mistrzostwami zaliczony pomyślnie!! W piłkarskiej oprawie Mazurkas Catering zaprezentował swoje, mistrzowskie możliwości kulinarne, EXPO XXI pokazało możliwości eventowe swojego Centrum a firma BRILL AV Media zadbała o niezwykłą oprawę audio-wizualną. Wszystko to specjalnie po to aby przenieść ponad 950 zgromadzonych gości w prawdziwie piłkarski klimat.

Rozpoczęło się już w pierwszych minutach Imprezy, kiedy zaprezentowały się drużyny organizatorów. Zespół Warszawskiego Centrum EXPO XXI pojawił się na scenie wprowadzony przez dzieci z Akademii Piłkarskiej Znicza Pruszków (rocznik 2003). Firma BRILL AV Media jak na przystojnych mężczyzn przystało pojawiła się w tanecznym towarzystwie cheerliderek z zespołu Hasao. Na koniec było bardzo mobilnie a to za sprawą zespołu Mazurkas Catering, który wjechał na motocyklach Harley Davidson, zaraz za nimi pojawiły się stare samochody a w nich kelnerzy, na końcu długo wyczekiwany szef kuchni Bartłomiej Czerwiński wjechał prawdziwym, wojskowym Hummerem.

Część kulinarna to między innymi 16 bufetów reprezentujących wszystkie kraje drużyn biorących udział w Mistrzostwach Europy a każdy z nich poza wspaniałą, charakterystyczną scenografią był pełen oryginalnych przysmaków często sprowadzanych z danego kraju specjalnie na to wydarzenie. Wraz z ceremoniałem ponad 150 kelnerów i 50 kucharzy na salę zostały wniesione dania specjalne: pieczony dzik, pieczony wół czy rekin. Na tym nie koniec kulinarnych specjalności, przyszedł również czas na danie serwowane a tutaj na każdym stole pojawiło się 10 różnych dań a każde reprezentujące inny europejski kraj. Całe kulinarne Show urozmaiciły artystyczne występy: The Prisoners, D3ART, Rewia Rosyjska, Iwo Orłowski, Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, Varsivia Brass Quintet. Zespół Drugi Tydzień oraz The King’s Friends jak zwykle zapewnili gościom taneczne doznania.

Na koniec w świetle płonących rac oraz asyście odbijanych, kilkudziesięciu piłek pojawił się tort imitujący połowę olbrzymiej piłki. Były wspólne zdjęcia oraz wspólne krojenie.

Wśród gości pojawiła się Minister Katarzyna Sobierajska oraz Christopher Gibbons – UEFA

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ NA PROFILU FACEBOOK SBE : FOTORELACJA CATERING SHOW 2012

Iwona Kątny

Kierownik Działu PR i Marketingu

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

tel. 22 721 47 83, 662 029 890 ik@mazurkashotel.pl

Mazurkas Catering – lider branży cateringowej w Polsce. Od ponad 10 lat obsługuje największe wydarzenia – bankiety, konferencje, kongresy, uroczyste gale, przyjęcia dyplomatyczne. Kucharze Mazurkas Catering szkolą się w Instytucie Paula Bocuse w Lyonie we Francji – jednej
z najlepszych szkół gastronomicznych na świecie.

Warszawskie Centrum EXPO XXI – najnowocześniejszy obiekt wystawienniczo-konferencyjny w Warszawie, oddany do użytku we wrześniu 2001r. W ciągu roku w Centrum EXPO XXI organizowanych jest 200 konferencji i kongresów, ponad 80 spotkań firmowych, w tym wystawnych gal, prezentacji produktów czy koncertów oraz 50 imprez targowych.

Brill AV Media – międzynarodowa firma działająca od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Firma kompleksowo obsługuje każdy event, zapewniając pełne spektrum urządzeń technicznych i profesjonalne doradztwo na każdym etapie organizacji imprezy, niezależnie od jej charakteru.

Recent Posts

Leave a Comment