Lubelskie dogania liderów branży MICE. Konferencyjny kompleks znajdujący się w samym centrum Lublina to 7500 m2 designerskiej przestrzeni eventowej / 27 sal konferencyjnych! W stolicy regionu rozpoczęto ponad 5 nowych inwestycji hotelowych. Nowa infrastruktura, bogata oferta unique venues oraz innowacyjny charakter województwa (medycyna, biogospodarka, informatyka i automatyka, energetyka niskoemisyjna) to tylko niektóre z cech przyciągających do regionu coraz więcej organizatorów spotkań.

Lubelskie Convention Bureau razem z Partnerami zapraszają na kawę do LUBELSKIEJ strefy podczas Dnia z SBE 20 marca 2018 r.!     Lubelskie. Taste life!

Tryumf™ to największy polski producent trofeów dla wydarzeń sportowych, biznesowych, hobbystycznych a także na uroczystości w szkołach i uczelniach, urzędach, w jednostkach służb mundurowych oraz rodzinnych. Oferta Tryumf to ponad 3.500 trofeów – medali, pucharów, statuetek, dyplomów oraz innych, w tym szytych na miarę. Firma specjalizuje się w projektowaniu i personalizacji trofeów przy użyciu najnowocześniejszych technologii i grona 16 projektantów Tryumf. Dzięki temu trofea Tryumf adresowane są do organizatorów wydarzeń każdej skali, zróżnicowanych wymagań i zróżnicowanego budżetu.

 

PIĘKNO to nowe Miejsce Wydarzeń. Przestrzeń event’owa znajduje się w samym sercu Warszawy.
W przepięknej kamienicy mieszczącej się przy ulicy Szpitalnej 8A. Lokalizacja w centrum miasta oraz unikatowa aranżacja wnętrz to z pewnością największe atuty „Piękna”. „Piękno” to 350 mkw. powierzchni, które zostało zaprojektowane przez Anna Śliwkę oraz Katarzynę Westrych z 370 Studio. Projekt posiada dodatkowo urokliwe patio, które w okresie jesienno-zimowym zamieni się w oranżerię.

 

IMS events należy do grupy IMS S.A., lidera branży marketingu sensorycznego. Realizuje działania przede wszystkim z zakresu event marketingu, a dodatkowo także promocji sprzedaży, produkcji promocyjnej, wsparcia PR oraz promocji w internecie.
IMS events posiada 15-letnie doświadczenie w branży eventowej. W tym czasie realizował projekty dla firm z sektora FMCG, informatycznego, finansowego oraz dla instytucji zaufania publicznego (ponad 300 eventów rocznie). Do kluczowych klientów IMS events należą Diageo, Zalando, Superpharm, PKP Intercity czy Baltona. Najważniejsze zrealizowane akcje to: otwarcie pierwszego w Polsce Pop-Up Store Zalando, organizacja World Class Poland 2015 (pierwsza polska edycja jednego z największych konkursów barmańskich na świecie), wprowadzenie na polski rynek marki Captain Morgan Spiced Gold, przygotowanie i obsługa Strefy Smirnoff na festiwalu Audioriver 2014. IMS events obsługuje marki na zasadach stałej współpracy lub realizacji indywidualnych projektów.

 

ASAP – to zespół ludzi pracujących z pasją, zaangażowaniem, a przede wszystkim z kilkuletniemu doświadczeniem na rynku. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów korporacyjnych jak również do Klienta indywidualnego. Drukujemy bez względu na wysokość nakładu!
Jakość naszej pracy oparta jest na nowoczesnej technologii a także na zaawansowanych procedurach kontroli dzięki czemu przekazujemy naszym klientom produkt perfekcyjny. ASAP jest drukarnią oferującą szeroki zakres produktów drukarskich, lecz również cechuje nas oferta wybiegająca poza standardowe produkty.

Visual 4 Events oferuje usługę, która pozwala tworzyć wizualizacje, dzięki którym możliwe jest rozbudzenie wyobraźni Twoich Klientów. Być może też zainspirować ich to ciekawymi pomysłami aranżacji scenografii i pomoże to wyeliminować wiele błędów już na etapie planowania każdego eventu. Jest to także idealne rozwiązanie dla firm startujących w przetargach, które w krótkim czasie muszą przygotować koncepcje oferty. Nasi graficy przygotują dla Ciebie wizualizacje nawet w 48 godzin. Czasem nawet szybciej!

Wizualizacje 3D i 2D niezwykle ubarwią i wyróżnią każdą prezentację. Sprawią, że Twój produkt, event, spotkanie czy wystawa zrobią piorunujące wrażenie. Szanując czas swojego klienta każda doświadczona agencja ustali wszystko zawczasu – każdy detal scenografii, każdy wystrój dopasowany będzie do pory dnia i motywu przewodniego na długo przed momentem realizacji. Do tego dochodzi kompleksowe podejście od strony przygotowania zaproszeń, mailingu, wszystkich drukowanych i onlinowych elementów eventu.

Nasi graficy przygotują zarówno materiały 2D jak i slajdy prezentacji w PP i Keynote, filmy animowane i wiele innych potrzebnych zazwyczaj na szybko rozwiązań.

 

 

Akademia Rekomendacji Sp. z o.o. jest wiodącą w Polsce firmą szkoleniowo-konsultingową działającą w obszarze networkingu i rekomendacji.  Wspieramy firmy, przedsiębiorców i profesjonalistów w rozwoju kompetencji indywidualnych i zespołowych networkingowych. Uczymy i doskonalimy umiejętności niezbędne do budowania, rozwijania relacji oraz sprzedaży w oparciu o rekomendacje. Nasz zespół działa w oparciu o wieloletnie doświadczenie biznesowe Grzegorza Turniaka – numer jeden eksperta networkingu w Polsce, współautora trzech książek, wielu artykułów i filmów edukacyjnych.