ModraSova nową firmą członkowską SBE

Jest nam bardzo miło poinformować, że do grona firm członkowskich Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła firma ModraSova https://modrasova.pl/

Jest to grupa kreatywnych pasjonatów i profesjonalistów, która od 12 lat prowadzi warsztaty dla szkół, od 5 lat dla firm. Wiedzą, że twórcze zajęcia rozwijają kreatywność, która drzemie w każdym z nas. W trakcie warsztatów pokazują wybrane techniki plastyczne i rękodzielnicze np. jak stworzyć kartki okolicznościowe, ozdoby świąteczne, obrazy, ceramikę, biżuterię i inne. Dzielą się pasją, inspirują do twórczego działania, integrują grupy, a przede wszystkim zapewniają świetną rozrywkę!

ModraSova daje gwarancję dobrej zabawy, która jest naturalną konsekwencją świetnie przygotowanych warsztatów kreatywnych! Warto ich poznać, aby przekonać się o profesjonalizmie i autentyczności. Od lat cieszą się pozytywnymi opiniami od klientów, którzy do nich w większości wracają. Ponad 130 zrealizowanych warsztatów dla firm i ponad 7000 dla szkół to tysiące zadowolonych osób. ModraSova to olbrzymia doza kreatywnej zabawy.

 

W Stowarzyszeniu firmę reprezentować będzie Szymon Grudziński i Ola Kunowska.

Szymon Grudziński posiada 17-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnych biznesów związanych z branżą turystyczną, eventową, gastronomiczną. Obecnie jest prezesem zarządu ModraSova oraz Restauracji ROYAL INDIA.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii z zakresu obsługi ruchu turystycznego w Poznaniu, Pomorskiej Akademii Pedagogicznej, Studiów podyplomowych Executive marketing, a także ukończył studia MBA.

W pracy ceni zaangażowanie oraz kreatywność. W jego słowniku nie istnieją pojęcia: nie da się, to się nie uda, niemożliwe. Uwielbia wyzwania!

Wolny czas spędza grając w siatkówkę, wspinając się i czytając.

 

Alexandra Kunowska objęła nowo utworzone stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w ModraSova. Celem, jaki przed sobą stawia, jest utrzymanie wiodącej pozycji ModrejSovy jako agencji warsztatowej, a także ekspansji na rynki zagraniczne oraz rozwój nowego obszaru współpracy z branżą MICE. Zależy jej na ciągłym rozwoju zarówno firmy jak i swoim. Do ModrejSovy przeszła z Copernicus Toruń Hotel, gdzie przez 7 lat pełniła funkcję Revenue & E-commerce Manager.

W roku 2016 została laureatką nagrody Hotelarz Roku, w kategorii Revenue Manager hotelu niezależnego w corocznym plebiscycie organizowanym przez branżowy magazyn HOTELARZ wraz z firmą Horwath HTL.

Ola Kunowska posiada 13-letnie doświadczenie w branży MICE i 10-letnie doświadczenie w S&M, związane przede wszystkim z zarzadzaniem w hotelarstwie. W czasie swojej kariery pracowała zarówno w sieci hoteli IHG jak i w niezależnych obiektach. Obecnie także wykłada przedmioty specjalnościowe w Wyższej Szkole Bankowej.

Jest absolwentką AWFiS w Gdańsku na kierunku turystyka i rekreacja, studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego do nauczania przedmiotów zawodowych, a także ukończyła studia MBA.

W pracy ceni zaangażowanie oraz ambicje, gdyż to pozwala odnieść wspólny sukces. Rokrocznie zdobywa najwyższe noty od studentów za jakość prowadzonych zajęć.

Mówi biegle po angielsku i hiszpańsku. Wolny czas spędza aktywnie.

 

Życzymy agencji ModraSova wiele sukcesów oraz mnóstwo pozytywnych emocji związanych z budowaniem polskiej branży eventowej.

Recent Posts