Meetings Week Poland

Wydarzenie zorganizowane przez stowarzyszenia działające w sektorze gospodarki określanym jako przemysł spotkań stanowi platformę edukacyjną, forum wymiany opinii oraz próbę znalezienia rozwiązań w istotnych dla branży kwestiach. W ciągu pięciu dni konferencji zaproszeni goście i uczestniczy omawiają najistotniejsze, z punktu widzenia rozwoju branży, tematy oraz formułują wnioski i postulaty, których realizacja jest niezbędna, aby Polska nie tylko rozwijała te gałąź gospodarki, ale aby była poważnym graczem na wysoko konkurencyjnym rynku wydarzeń międzynarodowych. Ideą Meetings Week Poland jest także podkreślenie znaczenia branży spotkań dla gospodarki kraju oraz jej autonomicznych wartości.

Corocznie program MWP pokazuje różnorodność narzędzi, jakie branża spotkań dostarcza klientom, oraz obszarów, w jakich realizuje biznesowe cele swoich zleceniodawców. Mimo że rynek wyspecjalizowany w organizacji konferencji, kongresów, eventów korporacyjnych, wydarzeń masowych czy incentive travel jest Polsce dość młody – bo pierwsze profesjonalne firmy w tym segmencie powstały w latach 90. – to jest już nie tylko mocno osadzony w międzynarodowym kontekście, ale także dojrzały, w coraz większym stopniu usystematyzowany i efektywny z punktu widzenia biznesu.

Program Debatowy

W obliczu zmian jakie zachodzą w branży eventowej w ostatnim czasie Stowarzyszenie Branży Eventowej zdecydowało pochylić się nad tematem: „Cyberbezpieczeństwo w eventach czyli Event 2.0”.
Będzie to przewodnie zagadnienie podczas debaty w trakcie Meeting Week Poland 22 kwietnia 2021 roku.
O godzinie 15:15 połączymy się, że spotkać w wirtualnym świecie ekspertów oraz praktyków cyberbezpieczeństwa.

Rozmówcami debaty będą:
Anna Coban (Kancelaria prawna Legal Coban)
Łukasz Kistar (Ekspert [Cyber]Bezpieczeństwa)
Krzysztof Dobrowolski (Współwłaściciel ConnectTo)
Janusz Jabłoński (Prezes Zarządu BERM Grupa)
Moderatorem jest Dagmara Chmielewska (Prezes Zarządu SBE)

W trakcie rozmowy rozwiane zostaną wątpliwości związane z:

  • Aspektami prawnymi i ochroną danych osobowych uczestników wydarzenia
  • Rozwiązaniami związanymi z zabezpieczeniem narzędzi do organizacji wydarzeń
  • Praktycznymi radami cyberbezpieczeństwa
  • Wyjaśnieniem definicji cyberbezpieczeństwa w eventach
  • Określeniem Event 2.0
  • Zagrożeniami, z którymi branża eventowa spotyka się w trakcie organizacji wydarzeń on line

Serdecznie zapraszamy 22.04.21 godzina 15:15.
Bezpłatna rejestracja
www.meetingsweek.pl/rejestracja
Cały program dostępny
www.meetingsweek.pl
Zespół Stowarzyszenia Branży Eventowej

Program Debatowy

Mazowsze

Mazowsze to kraina malowniczych terenów przyrodniczych, zróżnicowana zarówno pod względem architektury, jak i folkloru oraz regionalnej kuchni. Miasta Mazowsza tętnią życiem i są miejscem wielu festiwali, koncertów i wystaw. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy turystyki pieszej, rowerowej, kajakarstwa, wędkarstwa, żeglarstwa, a nawet narciarstwa biegowego. Mazowsze pełni funkcję lidera gospodarczego pośród polskich województw. Atutem Mazowsza jest także atrakcyjność inwestycyjna, jak i potencjał gospodarczy. Region leży w samym sercu Polski, które jest jednocześnie centrum Europy.

Adres: Województwo Mazowieckie ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa Tel.: 0-22 59-79-100, fax.: 0-22 59-79-290 e-mail: urzad_marszalkowski@mazovia.pl

 

Partnerzy

Rent Design

Rent Design zajmuje się wynajmem nowoczesnych mebli na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak konferencje, targi, imprezy firmowe i prywatne, uroczyste gale, eventy medialne, pokazy mody, sesje zdjęciowe, śluby, wesela i wiele innych. Szeroką gamę oferowanych przez Rent Design produktów charakteryzuje wzornictwo na światowym poziomie i design trafiający w najwybredniejsze gusta. Ponadto wyjątkowo duża, w porównaniu do konkurencji, ilość dostępnych mebli pozwala uświetnić wydarzenia organizowane nawet dla ponad 1000 gości. Jako polska firma, Rent Design nie zapomina o swoich korzeniach. W ramach polityki propagowania polskiego wzornictwa, jako pierwsza i jedyna w Polsce wprowadziła do swojej oferty reaktywowany po ponad pół wieku, przez firmę VZÓR, fotel RM58 projektu Romana Modzelewskiego. Oprócz mebli, Rent Design posiada w swojej ofercie szeroki asortyment oryginalnych i nietuzinkowych artykułów dekoracyjnych, które pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat niemal każdego rodzaju wydarzenia. W skład kolekcji firmy wchodzi również specjalna linia produktów podświetlanych. Dzięki możliwości obrandowania oraz podświetlenia na jeden z kilkunastu dostępnych kolorów, na życzenie klienta meble mogą być w pełni spójne z identyfikacją wizualną firmy czy danego wydarzenia. Produkty Rent Design cieszą się dużą popularnością wśród polskich klientów ale coraz częściej sięgają po nie także odbiorcy z innych, europejskich krajów. Firma zapewnia swoim klientom transport w wybrane miejsce, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich swoich produktów.

Brill AV Media Sp. z o.o.

Brill AV Media Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą działającą od wielu lat na rynkuusług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Firma działa wramach Brill AV Media European Group, ściśle współpracując z partnerami zWęgier, Czech, Słowacji i Austrii. W Polsce istniejemy od 2004 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji oraz obsłudze technicznej różnych form eventów:imprez promocyjnych, koncertów, konferencji, pokazów mody, prezentacji nowychproduktów oraz targów. Zapewniamy najlepszy sprzęt, najnowsze rozwiązaniatechniczne oraz profesjonalną obsługę każdego wydarzenia. Decydując się na wybór naszej firmy, mogą Państwo oczekiwać obsługi technicznej na najwyższym poziomie. Oddajemy do Państwa rąk najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynku. Naszą mocną stroną jest świadczenie kompleksowych usług technicznych na potrzeby eventów. Doradzamy, projektujemy, wymyślamy, nasi kreatywni pracownicy są w stanie zawsze pomóc na każdym etapie organizacji wydarzenia. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji oraz obsłudze technicznej różnych form eventów: balów, bankietów, imprez promocyjnych, koncertów, konferencji, pokazów mody, prezentacji nowych produktów, seminariów, targów, etc.

Oferujemy wysokiej klasy nagłośnienie, oświetlenie, sprzęt wizyjny, obsługę tłumaczeń symultanicznych oraz profesjonalne systemy do głosowań. Sprzęt, którym dysponuje nasza firma spełnia najwyższe kryteria techniczne. Stale wzbogacamy ofertę sprzętową naszej firmy, śledząc najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne.

 

Melon Catering

Melon Catering to firma rodzinna, której korzenie sięgają prowadzonego od lat 70. elitarnego klubu dyplomatycznego w Jabłonnie k. Warszawy oraz kultowej w tamtych latach restauracji „Kameralna” przy ul. Foksal. Są laureatem prestiżowej nagrody Hermesa oraz dwóch tegorocznych nagród MP POWER w kategorii dostawca oraz projekt. Organizują kompleksowe usługi cateringowe podczas codziennych spotkań biznesowych, konferencji jak i wydarzeń na bardzo dużą skalę.Dążą do doskonałości, zawsze mocno wsłuchując się w potrzeby klienta. Wyśmienita kuchnia to wizytówka ich marki, ale do realizacji doskonałego przyjęcia niezbędny jest ich zaufany, kompetentny zespół pracowników i rozbudowana flota dostawcza.

Polska Organizacja Turystyczna

Jesteśmy lokalną firmą turystyczną, znamy się na Warszawie jak nikt! Zabierzemy Ciebie i Twoich Gości na prawdziwą warszawską przygodę. Przygodę, która rozbudzi w Was ciekawość i wznieci ducha odkrywcy. W naszych propozycjach znajdziecie nietypowe warszawskie wycieczki oraz arcyciekawe gry miejskie i eventy.  Reprezentujesz dużą firmę? Jesteś idywidualnym turystą? Zgramy się z Tobą w organizacji aktywnego czasu w Stolicy.