Meetings Week Poland 2017

Zapraszamy na Meetings Week Poland 2017, bo podczas Dnia Stowarzyszenia Branży Eventowej 21 marca na gości będą czekać różnorodne spotkania, debaty i wystąpienia gości specjalnych, którzy odniosą się do tematu dnia, czyli hasła „Nie tylko event jest wyzwaniem.”

W czasie dnia SBE wspólnie z zaproszonymi prelegentami opowiemy Państwu o wyzwaniach, przed którymi stajemy każdego dnia, zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej. Jak postawić pierwsze kroki na rynku eventowym? Jak założyć własną firmę od zera? Jak być event managerem i nie oszaleć? Jak radzić sobie ze stresem i nie stracić satysfakcji z realizowanych projektów? Dlaczego w czasie wypraw górskich nie zawsze chodzi o pokonywanie własnych granic i walkę ze słabościami? Dlaczego czasem ważniejszy jest szczytny cel? To tylko niektóre z tematów, które poruszymy podczas tegorocznego dnia SBE, pod hasłem „Nie tylko event jest wyzwaniem”.

Dzień SBE będzie też doskonałą okazją do zastanowienia się jakie są kluczowe wyzwania dla branży w nadchodzących 12 miesiącach. 21 marca nie może zabraknąć specjalistów branży eventowej, jak i młodych osób, zastanawiających się czy nie związać swojej przyszłości z biznesem, który gwarantuje na pewno jedno: mnóstwo wyzwań.

Zapraszamy do rejestracji: www.meetingsweek.pl/rejestracja

 

9.00 – 9.30            Rejestracja i powitalna kawa / przerwa kawowa

9.35 – 10.05           Prelekcja 1 – Jak bardzo kręta jest droga do własnej agencji eventowej? – Karolina Turska

10.10 – 10.45         Prelekcja 2 – Nowe Agencje eventowe vs realia rynkowe – Bartek Pomarański

10.50 – 11.45         Prelekcja 3 – Jak być event managerem i nie oszaleć? Jak radzić sobie ze stresem i nie stracić satysfakcji z realizowanych projektów? Event Manager – jeden z najbardziej stresujących zawodów na świecie? Zarządzaj stresem, tak jak zarządzasz projektem eventowym. Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach? /test: Jak bardzo jesteś zestresowany?/ – Eliza Czyżewska

11.45 – 12.00         Przerwa kawowa

12.00 – 13.30

13.30 – 14.15         Lunch wraz z przerwą kawową

14.15 – 15.20           Prelekcja 4 – Czy event charytatywny jest większym wyzwaniem? – Grupa Wigraki (Fundacja Rak & Roll)

15.20 – 15.35          Przerwa kawowa

15.40                       Debata „Etyka w branży eventowej” – Jak etycznie walczyć z tymi, którzy nieetycznie postępują?

Recent Posts

Leave a Comment