Ibento

Ibento to nietuzinkowa agencja eventowa.
Już w tym miejscu zaczynasz się zastanawiać co wyróżnia nas spośród wszystkich innych i skąd u nas taka pewność?
Otóż, po pierwsze, zapoznajesz się właśnie z ofertą firmy. Oznacza to, że włożyliśmy sporo pracy w nasze działania, bo przecież wcale nie tak łatwo do Ciebie dotrzeć i przebić się przez tysiące innych ofert.
Po drugie, nasz zespół tworzą ludzie młodzi, którzy nie lubią powtarzać oklepanych schematów i mają głowy pełne nowych, ciekawych pomysłów.
Po trzecie, lubimy to co robimy i czujemy się w tym najlepsi. Dzięki temu wszystkie projekty realizujemy z zamiłowaniem, entuzjazmem i pasją. To klucz do sukcesu!
Po czwarte i ostatnie już – jesteśmy dumni z naszej pracy. A kiedy brakuje nam wizji, wtedy gonimy za iluzją.

Ibento

ul. Tarczyńska 20/5
02 – 023 Warszawa

telefon: 22 629-05-80
strona: www.ibento.pl

Artur Półgrabia
Prezes Zarządu

tel.: 696-322-522
e-mail: artur.polgrabia@ibento.pl

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 roku zaangażowany w organizację projektów edukacyjnych. Realizował od podstaw konferencje tematyczne, kongresy, szkolenia oraz wystawy Expo dla branży szkoleniowej oraz HR. Do dnia dzisiejszego – organizator niezliczonej ilości eventów wszelkiego rodzaju. I to na tyle suchych faktów, bo Artur to tak naprawdę: Prezes trzymający zespół w ryzach. Niepokorna dusza z uporem wdrażająca i rozwijająca kolejne pomysły. Indywidualista świetnie radzący sobie z pracą w grupie. Mentor, doradca, z chęcią dzielący się swoją wiedzą z innymi. Prawdziwy eventowiec – nie ma dla niego eventu niemożliwego do zrealizowania. Człowiek, który zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę. Kocha to co robi! Robi to co kocha!

A przy tym wszystkim pozostaje sobą. Człowiekiem otwartym, wesołym i traktującym życie z przymrużeniem oka. Jego hobby to motoryzacja, a do kolekcji Astonów Martinów brakuje mu tylko tego w rzeczywistym rozmiarze. W wolnych chwilach jest Supermenem. Pragnie zrobić swój autorski kilkudziesięciotysięczny festiwal muzyczny! Znając jego upór, z naszą pomocą – z pewnością mu się to uda.

Recent Posts

Leave a Comment