Festiwal Marketingu i SBE łączą siły

Do partnerów Festiwalu Marketingu dołączyło Stowarzyszenie Branży Eventowej. W tym roku w gronie wystawców Festiwalu pojawiły się właśnie firmy z branży eventowej oferujące m.in. przestrzeń na organizację eventów, usługi czy też sprzęt, które idealnie uzupełniają ofertę producentów i importerów z branży reklamowej. We wrześniowej edycji targów swój udział potwierdziły Fiesta Catering, Event Room, EXPO XXI, Mitko, Litex Promotion, Grado czy Hotel My Warsaw Residence.

– Impreza branżowa jaką organizujemy we wrześniu w Expo XXI– Festiwal Marketingu to kompleksowa propozycja dla firm z branży marketingu i reklamy. Współpraca z czołowymi organizacjami z tego rynku to naturalny efekt rozwoju naszego wydarzenia i otwarcia się na branżę o ogromny potencjale, jaką jest segment MICE – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży Festiwalu Marketingu.

Również w najnowszym numerze OOH magazine, który został specjalnie przygotowany na targi Festiwal Marketingu, można znaleźć wiele materiałów poświęconych  branży eventowej. O event marketingu i potencjale wydarzeń opowiadają eksperci branży MICE: Żaneta Berus z EXPO XXI oraz Olga Krzemińska-Zasadzka z SBE. Tajniki idealnego przepisu na dobrze zorganizowane wydarzenie zdradza także Hubert Wisiński z FIESTA Catering.

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań 2015 odbędzie się 9-10 września 2015 w EXPO XXI w Warszawie. Organizatorem targów jest OOH magazine.

www.festiwalmarketingu.pl

www.oohmagazine.pl

Recent Posts

Leave a Comment