EXPO MAZURY S.A.

EXPO MAZURY to miejsce stwarzające nieograniczone możliwości w realizacji kreatywnych pomysłów i zastosowania niebanalnych rozwiązań – na miarę ambicji nowoczesnej firmy.
Dowolność aranżacji wnętrz, innowacyjne możliwości techniczne obiektu, przestronne hale i dodatkowa przestrzeń pozwalają zorganizować pokazy, eventy i gale o dowolnym charakterze, takie jak np. kongres nawet dla 20 000 uczestników.

Centrum Targowo-Konferencyjne EXPO MAZURY znajduje się bezpośrednio przy trasie S7 łączącej Warszawę i Gdańsk. Posiadamy ponad 1 500 miejsc parkingowych, a przestronny hall recepcyjny zapewni elegancką przestrzeń do powitania Twoich gości.
Oferujemy 50 000 m2 całkowitej powierzchni obiektu, w tym ponad 2 000 m2 powierzchni konferencyjnej i klimatyzowane sale modułowe z wysokiej jakości sprzętem multimedialnym. Budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Dzięki EXPO MAZURY konferencje i eventy staną się skutecznym narzędziem komunikacji z Twoimi klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi.

 

EXPO MAZURY S.A.
ul. Grunwaldzka 55
14-100 Ostróda

tel.: +48 (89) 506-58-00
e-mail: sekretariat@expomazury.pl
strona: www.expomazury.pl

Marcin_Stefanski_foto

Marcin Stefański
Dyrektor Centrum Kongresowo-Konferencyjnego

telefon:  +48 667 877 785
E-mail: marcin.stefanski@expomazury.pl

Recent Posts

Leave a Comment