Expo Kraków nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyło Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków – jeden z największych w południowej Polsce,nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy, zaprojektowany z myślą o organizacji targów, wydarzeń branżowych, kongresów i różnego rodzaju imprez. Wyłącznym właścicielem i operatorem EXPO Kraków jest firma Targi w Krakowie, największy na południu kraju i trzeci w Polsce organizator targów i kongresów.

W Stowarzyszeniu obiekt reprezentuje Katarzyna Marciszyn, która mówi: Wszystkie przestrzenie w EXPO Kraków są czyste i przejrzyste, zaprojektowane tak, by nie ograniczać wyobraźni organizatorów. Wartością dodaną jest wsparcie naszego zespołu podczas realizacji każdego eventu.

W imieniu naszego nowego członka zapraszamy do organizacji wyjątkowych wydarzeń w południowej Polsce. W tym regionie działają od kilku lat regionalni ambasadorowie SBE gromadząc firmy z branży eventowej. Obecność EXPO Kraków dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój świadomości profesjonalnego organizowania wydarzeń i edukacji w tym zakresie w Polsce.

 

 

 

Kontakt z Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

www:

http://expokrakow.com/pl/

Katarzyna Marciszyn

k.marciszyn@targi.krakow.pl

Recent Posts