EXPO Kraków dla Młodych Par

Gorący sezon ślubny właśnie się kończy wraz ze złotą jesienią, ale branża nie śpi. Wszystkie pary młode wiedzą, że planowanie wesela trwa od kilku miesięcy nawet do kilku lat – po to, żeby efekt końcowy był zachwycający i pozostawił wspomnienia na całe życie. Dlatego dostawcy usług ślubnych zdają sobie sprawę, że muszą zapewnić klientom szeroki asortyment i najwyższą jakość.

W tym bogactwie ofert niełatwo jednak znaleźć jedną wymarzoną suknię, najlepszego fotografa, projektanta zaproszeń czy cukiernika. Z pomocą przychodzą organizatorzy Targów Młodej Pary, które w niedzielę 21.10.2018 r. po raz kolejny odbędą się w EXPO Kraków. Odwiedzający będą mogli przebierać w ofertach ponad 200 wystawców: firm cukierniczych i cateringowych, jubilerów, producentów sukien ślubnych i garniturów oraz wielu innych. Dzięki wyjątkowo ustawnej powierzchni EXPO Kraków, obok komfortowo zaplanowanej strefy wystawienniczej znalazło się miejsce na pokazy mody, prezentacje pierwszego tańca i występy zespołów weselnych. Rozbudowana przestrzeń konferencyjna pozwala z kolei na organizację inspirujących prelekcji i warsztatów.

Zaletą uczestnictwa w targach jest to, że nie trzeba się spieszyć. Podczas zwiedzania stoisk warto się zatrzymać na kawę albo degustację tortu. Zapraszamy Młode Pary do EXPO Kraków – tu znajdziecie wyjątkowo komfortowe warunki do zaplanowania tego najważniejszego w życiu dnia!

Recent Posts