XI EDYCJA

Od 11 lat członkowie, partnerzy oraz przyjaciele Stowarzyszenia Branży Eventowej spotykają się na charytatywnej akcji ELFY SBE. Z roku na rok akcja przynosi coraz lepsze rezultaty, coraz więcej zaangażowanych darczyńców i jednocześnie coraz więcej szczęśliwych serc obdarowanych.

Finał XI edycji Elfów SBE odbędzie się 12 stycznia 2022 w EXPO XXI jako wieczorna gala dla przedstawicieli branży eventowej.

Link do bezpłatnej rejestracji: https://app.evenea.pl/event/elfy2022/

W ciągu dnia zachęcamy do uczestniczenia w Forum Branży Eventowej: https://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/

 


DO KOGO TRAFI NASZA POMOC

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii z siedzibą w Zagórzu obejmuje opieką dzieci i młodzież z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami od substancji psychoaktywnych oraz wymagającymi rehabilitacji ogólnoustrojowej i neurorehabilitacji w wieku od 0 – 18 lat. Realizuje swoją działalność w kilku lokalizacjach tj. Warszawa, Zagórze, Józefów i Otwock. Usługi medyczne świadczone są w oddziałach stacjonarnych, dziennych i w poradniach specjalistycznych. Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii posiada największą w województwie mazowieckim (jak również w Polsce) ilość łóżek stacjonarnych – 122 i dziennych – 97 miejsc w psychiatrii dziecięco-młodzieżowej. W roku 2020 Spółka przyjęła 3 992 pacjentów w oddziałach stacjonarnych i dziennych oraz udzieliła 33 397 porad specjalistycznych oraz 4 904 teleporad. Jako jedyny podmiot leczniczy w województwie mazowieckim pełni ostry dyżur dla pacjentów z zaburzeniami psychicznymi do 15 roku życia i jako jedna z 3 placówek dla pacjentów powyżej 15 roku życia. W chwili obecnej, jako jedyny szpital na Mazowszu Spółka prowadzi Oddział Psychiatryczny dla Dzieci gdzie mogą kształcić się rezydenci w ramach specjalizacji psychiatrii dzieci i młodzieży. Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii charakteryzuje się również nowoczesnymi metodami leczenia.


Na czym polega akcja

Pomoc Mazowieckiemu Centrum Neuropsychologii skupiona będzie głównie na działaniach promocji higieny zdrowia psychicznego oraz popularyzacji dbałości o siebie w czasach po pandemii. Akcja ma również na celu aktywizowanie przedstawicieli branży eventowej do bezpośrednich działań CSRowych.

  1. Pomoc przy poprawie wizerunku MCN w portalach społecznościowych
  2. Pomoc przy nagraniu poradnika 10 filmów dla rodzica dziecka z problemami psychiatrycznymi
  3. Pomoc dla Kierowników oddziałów w przygotowaniu atrakcyjnego opisu ich działalności na stronie internetowej
  4.     Przygotowanie projektów graficznych spójnej wizualizacji
  5. Szkolenie dla sekretarek medycznych z obsługi klienta

Lista prezentów/ usług na rzecz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii

1)      Pomoc przy poprawie wizerunku MCN w portalach społecznościowych - Berm Creative Production Group

- wykonanie grafik- ASAP Drukarnia

- ułożenie tekstów - MODRASOVA

- ustawienie kampanii promocyjnej - Fabryka Wydarzeń

- szkolenia z zakresu obsługi portali społecznościowych 

2)      Pomoc przy nagraniu poradnika 10 filmów dla rodzica dziecka z problemami psychiatrycznymi (każdy film może być nagrany i zmontowany przez inną firmę) - myEvent, Digital Knowledge Village 

3)      Pomoc dla Kierowników oddziałów w przygotowaniu atrakcyjnego opisu ich działalności na stronie internetowej - Beata Maly- Kaczanowska

- kontent strony internetowej

- hasła reklamowe 

4)      Przygotowanie projektów graficznych spójnej wizualizacji- ASAP Drukarnia 

-  wizytówki

-  identyfikatorów

-  szyldów tablic informacyjnych 

5)      Szkolenie dla sekretarek medycznych z obsługi klienta- Przemysław Konieczyński Osada Karbówko, Hotel VabankUwaga

Wszelkie pytania dotyczące akcji i wybrany „dar: prosimy zgłaszać do biura SBE info@sbe.org.pl.


Gala

Program Charytatywnej Gali ELFY SBE

19:00- 19:20- EVENT UP Występy: Vataha Drums & Art Color Ballet

19:20 – 19:40 Inauguracja

19:40- 19:50 - Great Gatsby - Retro Cabaret

19:55- 20:05 – Marco Bocchino

20:10- 20:15-  Wiktor Andrysiak

20:15- 20:30 - Iluzjonista Y

20:35- 21:05- Marta Burdynowicz (Finalistka The Voice of Poland)

21:10- 21:15 - Jacek Brzeszczyński i Estera Sławińska – Dziurosz

21: 20 - 21:30- White party. Winter & Xmass show

21:35 - 22:05- Luigi Pagano

22:10 - 22:15- show "Karnawały świata" z Szanghaju do Rio

22:20 - KONIEC

 

Podczas Gali wystąpią:

Marta Burdynowicz

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, wydziału wokalno-aktorskiego, specjalności - musical.
Aktorka teatralna (Teatrem Muzyczny ROMA - "Piloci" - reż. Wojciech Kępczyński), Teatr Muzyczny w Gdyni - "Mistrz i Małgorzata" - reż. Janusz Józefowicz; "Koncert Sylwestrowy 2021" - reż. Bernard Szyc; "Hairspray" - reż. Bernard Szyc), Teatr Syrena ("Rock of Ages" - reż. Jacek Mikołajczyk), Teatr Muzyczny w Poznaniu ("Kombinat" - reż. Wojciech Kościelniak; "Zakonnica w Przebraniu" - reż. Jacek Mikołajczyk; "Nine" - reż. Jacek Mikołajczyk), Teatr Muzyczny w Łodzi ("Madagaskar: Musicalowa Przygoda" - reż. Jakub Szydłowski), Teatr RAMPA ("Bohemian Rhapsody: Tribute to Queen", "Azyl"), filmowa ("Na Chwilę, Na Zawsze" - reż. Piotr Trzaskalski), a także dubbingowa (m.in. "Dumbo", "Wiedźmin", "My Little Pony: Nowe Pokolenie").
Finalistka 12. edycji programu "The Voice of Poland".
Solistka wielu koncertów musicalowych i rozrywkowych na terenie całej Polski, m.in. Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams na warszawskim Torwarze (Royal Concert), 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, koncertów w Filharmonii Opolskiej, Bałtyckiej czy w Teatrze Polskim w Warszawie.
Finalistka 21. edycji festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" (Nagroda Publiczności i wyróżnienie jury podczas II sopockiego etapu konkursu), a także Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German, z którym koncertuje do dziś na terenie Europy i Azji.
Jurorka obydwu edycji programu rozrywkowego "Śpiewamy Razem: All Together Now".
Uczestniczka "Szansy na Sukces: Opole 2020" w odcinku z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego."

Jacek Brzeszczyński

"Co za radość kolędować"
Polskie kolędy są naprawdę piękne, urokliwe i wzruszające. Dlatego z największą przyjemnością zapraszamy Państwa do wysłuchania dwóch osobowości scenicznych. Specjalnie dla gali Elfy SBE wystąpią:
Jacek Brzeszczyński - charyzmatycznym wokal o zabarwieniu soulowo-bluesowym oraz Estera Sławińska-Dziurosz - musicalowa wokalistka i aktorka o subtelnym brzmieniu.
Artyści przeniosą Państwa w klimat świąteczny, wykonując wspólnie utwór z koncertu kolędowego "Co za radość kolędować" zrealizowanego w ramach Inicjatywy PoGodzinach w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Estera Sławińska-Dziurosz

"Co za radość kolędować"
Polskie kolędy są naprawdę piękne, urokliwe i wzruszające. Dlatego z największą przyjemnością zapraszamy Państwa do wysłuchania dwóch osobowości scenicznych. Specjalnie dla gali Elfy SBE wystąpią:
Jacek Brzeszczyński - charyzmatycznym wokal o zabarwieniu soulowo-bluesowym oraz Estera Sławińska-Dziurosz - musicalowa wokalistka i aktorka o subtelnym brzmieniu.
Artyści przeniosą Państwa w klimat świąteczny, wykonując wspólnie utwór z koncertu kolędowego "Co za radość kolędować" zrealizowanego w ramach Inicjatywy PoGodzinach w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Wiktor Andrysiak

wokalista i songwriter

Utytułowany Osobowością Roku 2020, w kategorii kultura w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni. Uczestnik The Voice Kids oraz Szansy na Sukces. Wydał dwa single wraz z Delphy Records, a obecnie przygotowuje się do wydania solowego albumu. Jego działalność kulturalna uwzględniająca szczególnie śląski region Polski pojawia się na łamach gazet w całym kraju oraz w telewizji (utwory, artykuły, jest również redaktorem radiowym).  Występował wraz z wytwórnią jako finalista na international songwriting competition. Nagrał dwie płyty z Dziennikiem Zachodnim w projekcie dzieci śpiewają kolędy.

www.estera.art.pl

https://www.facebook.com/agencjaartystycznaestera

https://www.instagram.com/agencjaartystycznaestera/

Marco Bocchino

Muzyk Marco Bocchino pochodzi z pięknej Toskanii. Pisze i śpiewa głównie po włosku, ale też po polsku. W 2009 r wystąpił polskich preselekcjach festiwalu Eurowizja.
Utwór własnej kompozycji i autorstwa „All my life” wykonał z aktorką Aleksandrą Szwed. Zdobyli drugie miejsce. W 2020 roku Marco był gwiazdą "Wakacyjnej Trasy Dwójki".
Możemy go też oglądać w „Jaka to Melodia”. Marco od lat z wielkim powodzeniem koncertuje na dużych i kameralnych imprezach w całej Polsce, dając roztańczonej publiczności swoją energię, radość i świetną włoską muzykę. Występuje z półplayback lub z zespołem. Strona artysty:www.MarcoBocchino.com . Kontakt: Jeannette Przytulska Korotki Music 691 053 763, j.przytulska@korotkimusic.pl

Iluzjonista Y

Iluzjonista

Iluzjonista Y to najpopularniejszy magik młodego pokolenia w Polsce. Tworzy treści do Internetu od 12 lat! Jego magia przyciągnęła na wszystkich

platformach ponad 3 miliony stałych widzów i wygenerowała setki milionów odsłon.

Y ma też wszelkie kompetencje jeśli chodzi o świat eventów korporacyjnych. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w występowaniu dla największych polskich i zagranicznych spółek - od intymnych pokazów dla członków zarządu po gale na 1500 osób w teatrze.

Y jest znany ze swojego programu "Magia Y" w TVN Style gdzie pokazywał magię gwiazdom polskiego show-biznesu oraz programu "Magic caught on camera" na amerykańskim Travel Channel ukazującym jego magię podczas podróży do Los Angeles, Dubaju i Mediolanu.

Zasłynął viralowymi filmami z gwiazdami takimi jak: Mike Tyson, Jared Leto czy Robert Lewandowski.

 

90s PROMO: https://youtu.be/EK83r3WC1P4

Odcinek z Robertem Lewandowskim: https://youtu.be/InjcoeBs13Y

Odcinek z Mike’em Tyson’em: https://youtu.be/s0GmyYWowOk

Wywiad dla Pulsu Biznesu: https://www.pb.pl/myslec-jak-magik-973885

Więcej informacji znajdziecie państwo na stronie: https://iluzjonistay.pl/

EVENT UP Występy: Vataha Drums

WATAHA DRUMS to formacja artystyczna tworząca koncerty i widowiska z wykorzystaniem muzyki, elementów ruchu, światła oraz generatywnych wizualizacji. Jednym z istotnych zamysłów formacji jest mariaż rozmaitych środków wyrazu. Widowiska tworzone przez grupę stoją na pograniczu teatru, muzyki oraz tańca, wykorzystują też artystycznie zaimprowizowane elementy sztuk walki. Ważną ideą, która przyświeca spektaklom. Wataha   Drums jest   integracja – zarówno w sferze estetyki, jak i spotkania z widzem. Pragniemy, aby sztuka   stała się miejscem dialogu i wymiany doświadczeń.

Naszym pragnieniem jest także stworzenie warunków do przełamywania stereotypów i tkwiących w nas barier. Rytm, zwłaszcza dotykalny, rdzenny puls natury jest fenomenalnym polem do dialogu.

 

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UChvMcjGg2jKIVhEaomvf0ZQ

Facebook: https://www.facebook.com/Watahadrums

Instagram: https://www.instagram.com/watahadrums/

Twitter: https://twitter.com/WatahaDrums

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/wataha-drums/

 

EVENT UP Występy: Art Color Ballet

Art Color Ballet został założony w 1998 roku w Krakowie. Zespół współtworzą profesjonalni tancerze, pasjonaci sztuki tańca i malarstwa, performerzy, akrobaci, muzycy, plastycy i charakteryzatorzy. Dzięki połączeniu tak wielu środków ekspresji artystycznej zespół wypracował nowy sposób wyrazu.

Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam wypracować unikalną formę połączenia obrazu, dźwięku i światła. Autorska muzyka i choreografia w połączeniu ze sztuką body art to elementy wyróżniające nasze widowiska. Malarskie formy ożywają tworząc unikatowy żywy obraz tańczących barw. Współtworzyli reżyserię, choreografię i projekt plastyczny wielu widowisk muzycznych i multimedialnych.

https://www.baletcolor.pl/

Great Gatsby - Retro Cabaret, White party. Winter & Xmass show, "Karnawały świata" z Szanghaju do Rio

Tancerze.pl

Tancerze.pl to grupa zawodowych tancerzy, skupiająca najlepszych choreografów i wykonawców w wielu różnych stylach. Ich specjalizacją jest zapewnianie rozrywki podczas eventów i koncertów: uroczystości otwartych, pikników, jak i prywatnych takich jak urodziny, bankiety, imprezy firmowe, wesela, etc. Grupa posiada szeroki repertuar gotowych programów tanecznych i animacyjnych, dostępnych nawet z dnia na dzień Ich wszechstronność i doświadczenie jak i wielkość grupy, pozwalają dopasować się do oczekiwań klienta, szybko i w rozsądnej cenie przygotować nowe show. Prezentują tańce różnych kultur i epok, a ze względu na swój profesjonalizm i widowiskowość pokazów zapraszani są do udziału w licznych festiwalach kultury i sztuki, a także do programów edukacyjnych i tanecznych związanych z tańcem.

Tancerze.pl występują w kraju i za granicą od 1999 roku, są wśród nich choreografowie Tańca z Gwiazdami, You Can Dance, Mam Talent - mistrzowie w swoich dziedzinach. Są to także uśmiechnięci animatorzy, którzy przede wszystkim kochają swoją pracę, dobrą zabawę i są otwarci na ludzi. . Ekipa zapewni niezapomniane, pozytywne wrażenia z wydarzenia ponadto zadba o dobrą zabawę uczestników podczas wieczornego spotkania czy kursu tańca.

Więcej bieżących informacji o grupie znajdziecie na ich serwisach internetowych:
https://www.youtube.com/rewiaTancerzePl

https://www.facebook.com/tancerzepl/

https://www.instagram.com/tancerze.pl/

Luigi Pagano

Piosenkarz, muzyk

Grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Do Polski sprowadziła go… miłość.

Pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu – radość, energię, otwartość. Luigi Pagano mówi, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość do poznanej 20 lat temu żony, Agnieszki i muzyka. To miłość sprowadziła go do Polski, a on sprowadził do Polski swoją muzykę. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie “Jaka to melodia”.

Charytatywną Galę ELFY SBE będzie prowadził:

Krzysztof Łobodziński

AKTOR, KONFERANSJER, WOKALISTA, PREZENTER RADIOWY.

W swojej pracy wykorzystuje zmysł obserwacji, refleks, intuicję i poczucie humoru.
Kocha poznawać nowych ludzi i słuchać ich historii. Uwielbia też opowiadać historie i hipnotyzować słuchaczy.
Po każdym poprowadzonym wydarzeniu upewnia się w tym, że jest na właściwym miejscu.

Wolne chwile spędza w kinie i przy fortepianie. Jeśli kiedyś scena przestanie go pasjonować, zostanie kierowcą miejskiego autobusu.

https://www.krzysztoflobodzinski.pl/

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY HONOROWI

PARTNERZY BRANŻOWI

PARTNERZY

PARTNERZY MEDIALNI