Członkowie zwyczajni / Osoby prywatne

 • Żaneta Berus
  Żaneta Berus

  Prowadzi z sukcesem od 2011 roku firmę konsultingową In2Win Żaneta Berus, doradzającą w zakresie targów, eventów, kongresów, kojarzenia firm, przeprowadza audyty sprzedażowe w firmach zajmujących się organizacją imprez.

  Więcej

  • Aleksandra Mikołajczyk
   Aleksandra Mikołajczyk

   Aktorka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, businesswoman. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Obecnie doktorantka Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. W swojej karierze związana z teatrami w Łodzi, Bydgoszczy i Warszawie. Szerszej publiczności znana z ról w serialach telewizyjnych, takich jak: „Na Wspólnej”, „Brzydula”, „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe”.

   Więcej

   • Renata Razmuk
    Renata Razmuk

    Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Od 1997 r. związana z Renault Polska. Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła w 2007 roku na stanowisku attaché ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez gdzie była odpowiedzialna za wprowadzenie i koordynację polityki komunikacji wewnętrznej oraz organizację różnorodnych wydarzeń: spotkań, konwencji produktowych, integracji, pikników, programów incentive travel, targów itp.

    Więcej

    • Andrzej Bagniuk
     Andrzej Bagniuk

     Związany z branżą eventową od 1999 roku, a od 2000 roku prowadzi Andrius Events. Członek i założyciel Stowarzyszenia Branży Eventowej. Prezes Zarządu SBE w latach 2010 – 2014.

     Więcej

     • ANNA NOWAKOWSKA
      ANNA NOWAKOWSKAAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doktorantka.

      Jedna z inicjatorek powstania Stowarzyszenia Branży Eventowej, którego obecnie jest Członkiem Zarządu oraz Kierownikiem ds. Projektów Edukacyjnych. Współtwórczyni podyplomowego Studium Event Management przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
      Więcej