Członkowie zwyczajni / Osoby prywatne

 • Żaneta Berus
  Żaneta Berus

  Prowadzi z sukcesem od 2011 roku firmę konsultingową In2Win Żaneta Berus, doradzającą w zakresie targów, eventów, kongresów, kojarzenia firm, przeprowadza audyty sprzedażowe w firmach zajmujących się organizacją imprez.

  Więcej

  • Renata Razmuk
   Renata Razmuk

   Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Od 1997 r. związana z Renault Polska. Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła w 2007 roku na stanowisku attaché ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez gdzie była odpowiedzialna za wprowadzenie i koordynację polityki komunikacji wewnętrznej oraz organizację różnorodnych wydarzeń: spotkań, konwencji produktowych, integracji, pikników, programów incentive travel, targów itp.

   Więcej

   • Andrzej Bagniuk
    Andrzej Bagniuk

    Związany z branżą eventową od 1999 roku, a od 2000 roku prowadzi Andrius Events. Członek i założyciel Stowarzyszenia Branży Eventowej. Prezes Zarządu SBE w latach 2010 – 2014.

    Więcej

    • ANNA NOWAKOWSKA
     ANNA NOWAKOWSKAAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doktorantka.

     Jedna z inicjatorek powstania Stowarzyszenia Branży Eventowej, którego obecnie jest Członkiem Zarządu oraz Kierownikiem ds. Projektów Edukacyjnych. Współtwórczyni podyplomowego Studium Event Management przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
     Więcej