Członkowie zwyczajni / Osoby prywatne

 • Piotr Michał Sady
  Piotr Michał Sady

  Rocznik 1979, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu- Zarządzanie zasobami Ludzkimi. Zajmuje się tematem Gelotogii i używania śmiechu jako prewencji w ochronie i poprawie zdrowia od 10 lat.

  Więcej

  • Żaneta Berus
   Żaneta Berus

   Prowadzi z sukcesem od 2011 roku firmę konsultingową In2Win Żaneta Berus, doradzającą w zakresie targów, eventów, kongresów, kojarzenia firm, przeprowadza audyty sprzedażowe w firmach zajmujących się organizacją imprez.

   Więcej

   • Renata Razmuk
    Renata Razmuk

    Absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Od 1997 r. związana z Renault Polska. Swoją przygodę z branżą eventową rozpoczęła w 2007 roku na stanowisku attaché ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez gdzie była odpowiedzialna za wprowadzenie i koordynację polityki komunikacji wewnętrznej oraz organizację różnorodnych wydarzeń: spotkań, konwencji produktowych, integracji, pikników, programów incentive travel, targów itp.

    Więcej

    • Beata Maly
     Beata Maly

     Beata z wykształcenia jest politologiem. Od 19 lat związana zawodowo z Grupą kapitałową Mirbud.

     Więcej

     • Mariusz Kuśmierski
      Mariusz Kuśmierski

      Mariusz Kuśmierski jest związany z branżą eventową od końca lat 90-tych ubiegłego wieku. Zajmując się organizacją imprez w największych polskich agencjach zdobył doświadczenie, które od 18 lat doskonali już samodzielnie jako Twórca wydarzeń specjalnych prowadząc własną działalność: Art & Action Mariusz Kuśmierski.
      Więcej