Colors Of Design- wypożyczalnia mebli, czwarty rok z rzędu głównym dostawcą Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2020.

Katowicki kongres był pierwszym wydarzeniem tej rangi i skali, które odbyło się po okresie zawieszenia organizacji dużych imprez w związku z pandemią koronawirusa.

Na wydarzenie przyjechało 3,5 tys. osób, a unikalna liczba użytkowników, którzy obejrzeli debaty online, przekroczyła 100 tys.

Rok 2020- jest w gospodarce, przemyśle spotkań czasem szczególnych wyzwań. Rzeczywistość zmieniła się radykalnie, błyskawicznie, niezależnie od czyjejkolwiek woli i w sposób, którego nikt nie przewidział, a społeczne i ekonomiczne skutki tego, co przyniosła pandemia COVID-19, prędko nie znikną.

„Cieszymy się z zaufania jakim darzą Nas klienci nawet w tych trudnych czasach dla branży eventowej. Na tym wydarzeniu wprowadziliśmy wszystkie obostrzenia dostaw i odbiorów zgodne z obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. Zaprojektowaliśmy efektowne strefy chillout zgodne z głównym przesłaniem kongresu czyli „ZIELONY ŁAD” wplatając nasze nowość z serii ZERO WASTE!  Mamy nadzieję, że kolejna edycja będzie się już odbywać w normalnych warunkach, a wszystko wróci na swoje pierwotne tory”

odpowiada Tomasz Śleziak

CEO firmy Colors Of Design

Recent Posts