BARTBO

Od 11 lat codziennie pomagamy wielu firmom dbać o pracowników. Organizujemy całe eventowe i szkoleniowe przedsięwzięcia. Dostarczamy na wskazane miejsce przeróżne narzędzia nowoczesnej integracji i osoby, które znają się na tym wyjątkowo dobrze. A pracujemy tylko na naszej doskonale znanej nam aparaturze i z ekipą ludzi pełnych pasji i zaangażowania.

I tak przez wszystkie lata uzbieraliśmy już 4 potężne magazyny sprzętu o powierzchni ponad 4.000 m2. Przestrzeń, która wypełniona jest po brzegi, tym czego pragnęli nasi klienci by integrować i motywować swoich współpracowników.

Co znajdziesz w naszej ofercie ? Ciężko powiedzieć, że mamy wszystko… bo tak na pewno nie jest. Za to doskonale wiemy jak dobrze pracuje się z uniwersalnym i elastycznym partnerem, dlatego zasób naszych propozycji ofertowych jest przekrojowy.

Szukasz mechanicznych pojazdów quady, samochody terenowe, poduszkowce, segway ? To wszystko jest u nas.

Pragniesz atrakcji na wodę – bo integracje nad jeziorem zawsze wypadają lepiej 🙂 Proszę bardzo – smocze łodzie, motorówki Rib, pontony a nawet jedyne w swoim rodzaju pływające garbusy.

To oczywiście tylko kilka propozycji, zerknij na naszą stronę internetową, gdzie podzieliśmy ofertę na kategorie tematyczne, by każdy mógł w mig rozeznać się w naszych propozycjach.

Wiemy jak istotne są procesy team-buildingu i na tym znamy się nadzwyczaj dobrze. W naszej zakładce poświęconej budowaniu zespołu poznasz nasze zdanie na ten temat, wspierane autorytetem najlepszego psychologa w branży. Dla klientów zainteresowanych wyłącznie szkoleniami – mamy wyodrębnioną ofertę. Jeśli chodzi Ci po głowie potężnapiknikowa realizacja też chętnie pomożemy. Zjeżdżalnie dmuchane, karuzele, pneumatyczne place zabaw dla dzieci i grupa fantastyczny animatorów, którzy potrafią wyczarować uśmiech na twarzach najmłodszych.

Co jeszcze jest istotne w naszej działalności? Myślę, że propozycje na wieczory tematyczne i podstawowe zaplecze potrzebne do organizacji konferencji. Potrzebujesz sceny, nagłośnienia, trawersów, oświetlenia i wieczornego kasyna – znajdziesz to w naszej ofercie. Tylko tyle albo aż tyle to pozostawiamy ocenie tysiącom osób, które są uczestnikami naszych imprez i setkom organizatorów, którzy chętnie się z nami kontaktują.

Rocznie wykonujemy około 700 przedsięwzięć – co oznacza, nic innego jak blisko dwie realizacje dziennie, codziennie. Nasze doświadczenie to ponad 6ooo zrealizowanych projektów, tysiące wymagających klientów, miliony różnych potrzeb i spostrzeżeń, każde inne i każde bardzo dla nas ważne.

Początek naszej działalności był skromny, chcieliśmy dostarczać rozrywkę turystom przebywającym na Mazurach. Każdego roku okazywało się, że pomysłów na wypełnienie czasu jest bardzo dużo. Powoli i systematycznie nasza firma zmienia się wprowadzając co roku, różne nowości. Lata ciężkiej pracy zaowocowały specjalizacją naszej działalności i podziałem na kilka kategorii tworzących – Grupę Bartbo. Od rozrywki do biznesu !

OFERTA SPECJALISTYCZNA

BARTBO – Imprezy integracyjne dla firm – podstawowa działalność firmy. Sukcesywnie od wielu lat pomagamy innym firmom w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych przez organizację integracji ekstremalnie skutecznych. Nasze doświadczenie, baza logistyczna i sprzętowa oraz profesjonalna kadra instruktorów to wyznacznik jakości naszych usług.

BARTBO – Imprezy integracyjne Warszawa – specjalnie z myślą o firmach ze stolicy i okolic, nawiązaliśmy współpracę z hotelami i ośrodkami w pobliżu Warszawy. Wynikiej tej współpracy jest specjalnie skomponowana oferta imprez integracyjnych, które nie mogą pozwolić sobie na wyjazd w inne rejony Polski.

BARTBO – Instytut Szkoleniowo – Doradczy – wokół, którego skupiliśmy ekspertów pozwalających na rozwiązanie nawet najbardziej nietypowych problemów z jakimi zmagają się nasi klienci. Proponujemy szkolenia, kursy i konsultacje zorientowane głównie na budowanie skutecznego zespołu pracowników oraz wykorzystanie potencjału firmy.

OFERTA REKREACYJNA I WYPOCZYNKOWA

BARTBO – Park Rozrywki Aktywnej – czyli kilkadziesiąt hektarów terenu rekreacyjnego położonego koło Olsztyna z całą masą atrakcji. Interesuje Cię park linowy, quady, segway a może poszukujesz miejsca na piknik rodzinny czy biesiadę przy ognisku ? W naszym parku znajdziesz sposób na aktywny wypoczynek.

BARTBO – Festyny i Pikniki – przedstawiamy ofertę organizacji tego typu imprez skierowną do urzędów miast i gmin, instytucji charytatywnych i organizacji społecznych. Zapewniamy kompleksową organizację rozpoczynając od bogatej oferty sprzętu rekreacyjnego a kończąc na profesjonalnej i kompetentnej obsłudze.

Hotele-Mazury – to nasza baza hoteli, ośrodków, pensjonatów na Warmii i Mazurach, która jest niezwykle pomocna przy planowaniu spotkań firmowych i imprez integracyjnych. Dokładamy wszelkich starań by polecać lokalizacje sprawdzone i godne zaufania.

Nasza siedziba znajduje się w okolicach Olsztyna, na granicy Warmii i Mazur, jeśli masz ochotę zapraszamy serdecznie w odwiedziny do Butryn.

BARTBO

ul. Butryny 100
10-687 Olsztyn

tel.: 89 513-32-82
e-mail: bartbo@bartbo.pl

Strona internetowa: BARTBO

BARTBO_Przemek_Pichalski_2

Przemysław Pichalski
Prezes Zarządu

kom.: 600 303 246
e-mail: przemek.pichalski@bartbo.pl

Recent Posts

Leave a Comment