„B2Beat – branża spotyka się w Hulakula” Już jutro! Gwiazdami wieczoru: Filip Lato i zespół Zouzy.

Już w środę 3 października „B2Beat – branża spotyka się w Hulakula”. Gwiazdami wieczoru: Filip Lato i zespół Zouzy.

„B2Beat – branża spotyka się w Hulakula” to już coroczne spotkanie branży eventowej, reklamowej i medialnej. W plastycznych przestrzeniach Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta prezentowane są nowości na rynku eventowym, a także odbywa się Branżowy Turniej Bowlingowy, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Ale „B2Beat…” to także wydarzenie, podczas którego prezentowane są nowe, ciekawe gwiazdy rynku muzycznego. Nowoczesne zaplecze techniczne, a także zdobyte w ostatnich latach przez Hulakula doświadczenie pozwala na zaprezentowanie pełnowymiarowego koncertu muzycznego, bogatego zarówno w wyjątkowe efekty dźwiękowe, jak i wizualne.

Naszą ambicją jest prezentować podczas „B2beat…” nowe gwiazdy, których kariera właśnie w tym momencie nabiera tempa. Artystów, którzy już podbijają listy przebojów, ale może niekoniecznie są już znani wszystkim w branży eventowej. Chciałbym, by „B2Beat…” było miejscem, gdzie można się dowiedzieć, co ciekawego wydarzyło się w ostatnim czasie także na rynku muzycznym i z kim warto nawiązać współpracę. Dlatego bardzo się cieszę, że w tym roku udało nam się zaprosić do współpracy Filipa Latę i zespół Zouzy. Młodzi artyści z wytwórni Gorgo już podbijają polski rynek muzyczny i jestem też przekonany, że podbiją serca naszych gości – podkreśla Bogumił George, prezes BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Filip Lato ma 27 lat i pochodzi z Warszawy. W 2016 roku wziął udział w siódmej edycji programu TVP2 The Voice of Poland, gdzie doszedł do odcinków na żywo. 21 czerwca 2017 roku wydał wraz z zespołem Sound’n’Grace singiel 100, który promował ich album, zatytułowany Życzenia. Utwór podbił serca słuchaczy i dotarł do trzeciego miejsca w zestawieniu AirPlay – listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Wiosną 2018 roku telewizja Polsat wyemitowała dziewiątą edycję programu Twoja twarz brzmi znajomo – z udziałem Filipa. Piosenkarz zajął pierwsze miejsce w finale konkursu za wykonanie utworu Stairway to Heaven z repertuaru Led Zeppelin, wcielając się w Roberta Planta.

Po pierwszych sukcesach singla 100 i Halo Ziemia Filip postanowił wydać swoją pierwszą solową płytę. Premiera debiutanckiego albumu już w tym tygodniu – 5 października.

Zouzy – to wyjątkowa formacja kobieca. Cztery fantastyczne instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która swoim wykonaniem utworu Roar podbiła serca widzów szóstej edycji The Voice of Poland.

Swoim kobiecym wdziękiem i delikatnym podejściem do muzyki dziewczyny wnoszą na polską scenę muzyczną ciepło i uśmiech dla każdego słuchacza. Inspiracją dla zespołu są stylowe lata 70. oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego. Zouzy – to wrażliwość, radość i siła kobiet.

Pierwszy singiel zwiastujący płytę pojawi się w rozgłośniach radiowych w maju tego roku. Za produkcję muzyczną singla Skrzydła odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych – Tabb. Tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale tylko dla zarejestrowanych gości, którzy otrzymają potwierdzenie organizatora. Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji na stronie: http://b2beat.meetingplanner.pl/rejestracja.

Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
Partner: Meeting Planner
Patroni medialni wydarzenia: „Media i Marketing Polska”, „MICE Polska”, „Think Mice”, Nowy Marketing, sprawny.marketing, konferencje.pl, „Event Management Polska”, Event OHH, Event Mix, polecamy.pl
Patron branżowy: Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE)

O Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta
Hulakula – to nowoczesna i jedna z największych powierzchni rozrywkowych w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji wszelkich eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci.

Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Na ponad 6,5 tysiącach m2 Hulakula znajdują się:
• dwie nowoczesne sale konferencyjno-klubowe
• dwie kameralne sale VIP
• parkiet na 2 tys. osób
• antresola z oddzielnym barem i 300 miejscami siedzącymi
• restauracja dla 400 gości
• trzy bary
• scena o powierzchni 40 m2 z ekranem LED o wymiarach 8 × 4 m i rozdzielczości 1344 × 672
• bowling, bilard, automaty zręcznościowe i klasyczne gry wideo
• letni ogródek restauracyjny z zewnętrznym placem zabaw
• wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych
• bezpłatny parking na 450 osób
• powierzchnia reklamowa na 38 telewizorach LCD, 14 rzutnikach i 10 ekranach projekcyjnych
• dwie niezależne, wentylowane palarnie.

Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Hulakula oferuje także pełny zakres usług cateringowych, zarówno w ramach imprez organizowanych w Hulakula, jak i imprez zewnętrznych. Szef kuchni przygotuje autorskie dania główne, przystawki ciepłe i zimne, słodkie bufety, a także bufety tematyczne, np. bufet sushi czy bufet włoski z pizzą oraz catering artystyczny, komponowany indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa

tel.: 22 18 28 023, 22 18 28 025
mail: eventy@hulakula.com.pl

www.hulakula.com.pl

Kontakt dla prasy:

Katarzyna Kowalewska
QL CITY Music & Entertainment PR
tel. +48 781 268 180
k.kowalewska@qlcity.pl

Recent Posts