Agencja eventowa RIVAL Group

Agencja Rival Group istnieje na rynku od 1998 roku i obecnie jest jedną z najstarszych agencji eventowych w Polsce. Działamy we wszystkich obszarach branży MICE, realizując projekty na terenie całej Polski i świata. Głównym profilem działalności Rival Group jest organizacja eventów oraz wyjazdów zagranicznych incentive.

Mamy wieloletnie doświadczenie poparte bogatym portfolio zrealizowanych z sukcesem projektów. Poprzez unikalne, inspirujące programy oraz wysokiej klasy realizacje umacniamy pozytywny wizerunek naszych klientów w oczach ich pracowników, partnerów biznesowych i bezpośrednich odbiorców.

Działamy z pasją. Angażujemy się. Szukamy. Planujemy. Kreujemy.

RIVAL Group

ul. Szturmowa 9/5
02-678 Warszawa

telefon: (+48) 22 671 22 63
strona: rival.pl

leszek01

Leszek Babicz
Właściciel, Dyrektor Zarządzający

tel.: 501-189-735
e-mail: l.babicz@rival.pl

Założyciel, właściciel i dyrektor zarządzający Rival Group.

Człowiek o niezwykłej energii, bijące serce zespołu. Wieloletnie doświadczenie w branży czyni z niego weterana eventowego, którego ciężko zaskoczyć. Zna wszystkie sekrety branży.

Szef wszystkich szefów, zawsze w pracy. Nawet gdy nie ma go w biurze jest gotowy, by pomagać swoim pracownikom i klientom. Z właściwą sobie charyzmą załatwia od ręki sprawy niemożliwe. Jest mistrzem przekonywania i negocjacji – potrafi przekonać każdego do wszystkiego.

Pcha do przodu i dodaje skrzydeł, jeśli chwilowo opadną. O każdej porze dnia czy nocy można liczyć na jego pomoc – nie tylko zawodowo.
Zdarza mu się, że nie rozmawia przez telefon. Oddaje się wtedy relaksowi na siłowni lub praktykuje jogę na Goa.
Pomimo ilości obowiązków jest zawsze na bieżąco ze wszystkimi projektami, gotów rozwiązać nietypowe sytuacje i podjąć najważniejsze decyzje.

Recent Posts

Leave a Comment