Adventure Warsaw

Adventure Warsaw od 2009 roku oferuje swoim gościom nietypowe podejście do zwiedzania Warszawy. Organizują wycieczki zabytkowymi Nysami 522 oraz Ogórkami zarówno po nieznanych zaułkach miasta jak i tradycyjnych szlakach. Przewodnicy pasjonaci, lokalne smaczki miasta i oryginalne programy wycieczek spowodowały, że oferta firmy stała się jedną z głównych atrakcji Warszawy. Polecana m.in. przez The Guardian, BBC, Euronews, TVN, Polskie Radio, Wprost, Gazetę Wyborczą i wiele innych.

W 2014 roku Adventure Warsaw założyło pierwsze w Warszawie Muzeum Życia w PRL. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy stała się organizacja eventów miejskich, co zostało docenione przez nominację do nagrody branży eventowej MP Power Awards w 2016 i 2017 roku w kategorii teambuilding /outdoor. W ramach projektu City Adventure firma oferuje gry miejskiej w każdym mieście Polski. W ofercie znajdują się tradycyjne scenariusze z postaciami na mieście, gry na Ipadach oraz eventy wewnątrz obiektów.

Rafał Patla

W 2009 roku kupił zabytkową Nyskę i zaczął pokazywać turystom Warszawę po za utartym szlakiem. Stworzył produkt pod nazwą „Warszawska Przygoda”, który szybko stał się nr 1 atrakcją w Warszawie wg portalu Trip Advisor. W 2014 roku założył pierwsze, prywatne muzeum Czar PRL, które z czasem rozwinęło się i przeniosło na Plac Konstytucji pod nazwą Muzeum Życia w PRL. O wycieczkach Rafała pisały liczne media m.in. The Guardian, BBC, Euronews… Od lat z pasją realizuje gry miejskie w Warszawie i 10 innych miastach.

Recommended Posts