ACHA PR powiększa grono członków Stowarzyszenia Branży Eventowej

ACHA PR powiększa grono członków Stowarzyszenia Branży Eventowej

Agencja ACHA PR wstąpiła w szeregi członków Stowarzyszenia Branży Eventowej, dołączając do grupy agencji, obok których w organizacji zrzeszeni są podwykonawcy i lokalizacje eventowe. ACHA PR jest piętnastą firmą, która zdecydowała się dołączyć do SBE w tym roku.

Agencja ACHA Public Relations posiada blisko 10-letnie doświadczenie w zakresie kreowania strategii komunikacyjnych, a także kompleksowych usług medialnych, działań w mediach społecznościowych oraz public relations. Realizuje także projekty z zakresu organizacji eventów o różnym charakterze i skali, wśród których są wydarzenia korporacyjne, konferencje, śniadania prasowe, imprezy masowe, otwarcia obiektów handlowych oraz gale. Do kluczowych Klientów ACHA Public Relations należą: Wiśniowski, Marwit oraz IKEA Bydgoszcz. Firma realizuje swoje projekty na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Jest nam niezmiernie miło, że dołączamy do SBE. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczeń oraz współpraca z członkami Stowarzyszenia, zaprocentuje, przekładając się jednocześnie na jeszcze wyższy poziom naszych usług – mówi Joanna Kowalska-Cherek, dyrektor ACHA Public Relations.

ACHA Public Relations jest piętnastą firmą, która w tym roku dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej. Od początku 2015 roku do chwili obecnej do SBE wstąpiły także: Rival Group, Expo Arena, Blue Cactus, Centrum Eventowe SPACE, Teatr Kamienica, Hotel Lamberton, Grupa Taneczna ATELIE, Colors of Design, IMS events, Hotel Warszawianka, Hotel Mikołajki Resort & SPA, Imprero, Belvedere Catering by Design oraz Orange Events.

Recent Posts

Leave a Comment