Accata Catering

ACCATA CATERING – firma cateringowa z wieloletnim doświadczeniem wchodząca w skład ACCATA Group (www.accata.pl), świadcząca usługi gastronomiczne zarówno w Polsce jak i za granicą. Na jakość świadczonych przez ACCATA CATERING usług składa się dbałość o indywidualne potrzeby klienta oraz adaptacja do rodzaju eventu. Wyśmienici kucharze, doświadczeni kelnerzy, barmani, a także profesjonalni koordynatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby realizacja usługi cateringowej przebiegła na najwyższym poziomie, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Nowoczesny sprzęt stanowi dodatkową gwarancję jakości świadczonych usług.

Innowacyjne rozwiązania i elastyczność to tylko niektóre z czynników, które przyświecają ACCATA CATERING w realizacji projektów m.in. takich jak: bankiet z okazji Otwarcia Sali Ziemi realizowany we wnętrzach Międzynarodowych Targów Poznańskich dla 1500 osób, catering i obsługa strefy VIP podczas Finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w Skokach przez Przeszkody CSI3*czyli Cavaliada na Warszawskim Torwarze dla 2000 gości, oraz prestiżowy catering podczas spotkania Dyrektorów Generalnych ds. Polityki Regionalnej organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w ramach Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.

Wieloletnie doświadczenie poparte referencjami, fachowa obsługa i znakomite menu pozwalają ACCATA CATERING na realizację zleceń od kilku do nawet kilku tysięcy osób.

ACCATA Sp. z o.o.
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 19
02-366 Warszawa

tel. 48 22 668 96 03
fax. 48 22 668 96 15

strona: www.accata.pl
e-mail: info@accata.pl

Adriana Karolewska

Adriana Karolewska
New Business Manager

tel. 600 306 300
karolewska@accata.pl

Adriana Karolewska absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie –  tytuł licencjata z zakresu obsługi celnej. Następnie Akademia Podlaska i tytuł magistra na wydziale Zarządzania i Marketingu.  Jako celnik wytrzymała dwa lata, ponieważ okazało się, że nie zawsze (a może nawet nigdy…) młody człowiek wie co chce w życiu robić. Następnie długoletni pracownik dużej  korporacji  – PZU m.in. na stanowisku Dyrektora Sprzedaży.

Od 2013 roku związana z branżą eventową –  jako New Business Manager odpowiedzialna jest za pozyskiwanie nowych kontaktów w kwestii organizacji eventów oraz cateringów na terenie całego kraju. W konwersacjach biznesowych i nie tylko czuje się jak „ryba w wodzie”, uwielbia spotkania , które jak to mówi  „są inspiracją do dalszych działań i rozwoju osobistego”.

Praca w profesjonalnym, zgranym ,inspirującym zespole to dla niej zaszczyt. Wspólne wymyślanie całej koncepcji, nietuzinkowych rozwiązań podczas eventów, kreowanie wydarzenia na potrzeby klientów to jej pasja , a przy okazji duża mobilizacja i odpowiedzialność .

Jest kobietą spełnioną wie czego chce (a może to w końcu ten wiek), dąży do celu, nie przejmuje się występującymi po drodze zawirowaniami bo wie, że osiągnięcie celu wymaga poświęceń i duuużej dawki optymizu, którą tak się składa że posiada z natury.

 

Recent Posts

Leave a Comment