Eksperci Stowarzyszenia Branży Eventowej na konferencji zakupowej

PROCON Indirect Forum 2018

20 marca 2018 roku odbędzie się konferencja zakupowa PROCON Indirect Forum 2018 w Hotelu Airport Okęcie.

Stowarzyszenie Branży Eventowej objęło patronat merytoryczny nad wydarzeniem.

Nasi eksperci  Piotr Burdzy – członek honorowy SBE oraz członek Rady Programowej Event Biznesu i Robert Kruk podzielą się podczas swojej prelekcji wiedzą na temat „Przetargu na event  –  cena nie zawsze jest najważniejsza czyli jak dobrze kupić event.” W swojej wypowiedzi przedstawią:

  1. Dobór listy oferentów to połowa sukcesu.
  2. Zastosowanie subiektywnych kryteriów wyboru.
  3. Jak obiektywnie ocenić wykorzystując subiektywne kryteria.
  4. Wpływ zadań przetargowych na koszt zakupu.

Sylwetki prelegentów:

PiotPiotr BURDZYr BURDZY     Ekspert w obszarze zakupów marketingowych. Od ponad 20 lat związany z obszarem działań marketingowych, public relations oraz wsparcia sprzedaży w branży telekomunikacyjnej. Od 10 lat zajmuje się zakupami marketingowymi (m.in. usług w obszarze MICE, programów lojalnościowych i motywacyjnych, badań rynku, produktów i usług wspierających sprzedaż i innych mających na celu zwiększanie efektywności w różnych kanałach dystrybucyjnych). Juror w konkursie  MP Power Awards,  Honorowy Członek Stowarzyszenia Branży Eventowej, Ekspert Dialogu Branżowego „Dobry Przetarg”

Robert KRUK

Robert KRUK    Ekspert w obszarze zakupów marketingowych. Związany z branżą farmaceutyczną, a wcześniej telekomunikacyjną. 13 lat doświadczenia w zakupach i 10 lat w marketingu w międzynarodowych firmach. Brał udział w wielu międzynarodowych projektach zakupowych. Jako trener przeprowadził wiele szkoleń i warsztatów z zakresu zakupów (w szczególności: negocjacje w zakupach usług, zakupy subiektywne, budowanie długofalowych relacji z dostawcami). Juror w konkursie Effie. Współautor podręcznika dla zakupowców „Klucz do zakupów w firmie. Od praktyków dla praktyków.”

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie:

http://indirect.konferencja-procon.pl/

wyklad1630-fb-indirect-2018z-logo

Recent Posts