Referencje Kamienica Teatr

Szanowni Państwo.

Chcielibyśmy Państwu z całego serca podziękować za tak szybką reakcję i ogromne zaangażowanie w naszej walce o Teatr Kamienica.

To, co nas spotkało w ostatnich miesiącach pokazało, że są na tym świecie ludzie, którzy bez skrupułów mogą zniszczyć dzieło życia, jakim jest dla nas ten Teatr.

Kierując do mediów i do opinii publicznej tę informację, nie mieliśmy pewności w jakim stopniu nasza sprawa będzie dla Państwa istotna. Jednak, to czego teraz doświadczamy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu paru dni zgromadziliśmy ok. 20 000. Państwa podpisów. W akcję „Stop dla zniszczenia Teatru Kamienica zaangażowało się tysiące Internautów. Wspierają nas pojedyncze osoby, całe rodziny, rodzinne firmy, korporacje, a nawet najmłodsi w żłobkach i przedszkolach. Są to ludzie z całej Polski i zza granicy. Mamy głosy wsparcia z Anglii, Irlandii, Szwecji, Australii, Niemiec, Szwajcarii, Francji, Kanady i wielu innych krajów. Otrzymujemy listy, e-maile, SMS, kartki pocztowe. Odwiedzacie nas Państwo osobiście.

Pragniemy Wszystkim z Państwa i każdemu z osobna z całego serca podziękować. Ktoś kiedyś powiedział, że każda nawet najmniejsza dobroć jaką dajesz innym wraca do Ciebie. Wierzymy, że do Państwa ta dobroć wróci po stokroć.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich mediów, każdego z osobna za natychmiastową reakcję i tak profesjonalny odzew. Mamy nadzieję, że dzięki Wam, ta sprawa nie będzie „zamieciona pod dywan”. Prosimy o jeszcze ….

Nasz akcja obrony teatru wciąż trwa. Rozprawa sądowa odbędzie się w końcu października 2015 r.

Do tego czasu prosimy o wsparcie i zapraszamy do Kamienicy, do naszego wspólnego domu, a drzwi Teatru Kamienica są dla Państwa zawsze szeroko otwarte.

Zapraszamy

podpis-300x108

Recent Posts

Leave a Comment